WarGames - hra

Vývoj her je dosti specifická záležitost, ale i s tímto specifikem si dokážeme poradit. Názorným důkazem může být námi vytvořená hra s názvem "WarGames", kterou si můžete zdarma zahrát na svém mobilním telefonu.

Popis hry

Celá hra funguje na jednoduchém principu, kdy se dva hráči (nebo hráč a AI) vzájemně střídají, každý může pohybovat vybraným bojovým vozidlem + jednou vystřelit, a to vše v rámci časového limitu. Každá bojová jednotka má trochu odlišné vlastnosti jako je např. množství života, délka dostřelu, síla střelby, apod. Ve hře se můžete setkat s těmito jednotkami:

A aby celá hra byla ještě více zábavnější a dalo se více taktizovat, tak na začátku každého kola se kamkoliv do mapy může vygenerovat tzv. bonusový balíček. A pokud kterákoliv jednotka tento bonusový balíček sebere, tak se jí buďto doplní životy, nebo aktivuje obranný štít.

Download

Microsoft Store: https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrd8bcb

Náhledy

WarGames - úvodní obrazovka WarGames - základní menu pro výběr mapy, obtížnosti a módu hry WarGames - první mapa - pracovní stůl WarGames - druhá mapa - pláž u moře WarGames - třetí mapa - kuchyňský stůl WarGames - obrazovka pro další herní kolo